Карнизи для штор: види, характеристики та поради щодо вибору

Карнизи для штор – це дуже важливий елемент декору в будь-якому приміщенні. Він не лише виконує практичну функцію, але й позитивно впливає на загальну атмосферу приміщення. Замовляйте карнизи для штор на https://euro-karniz.com.ua/uk/, щоб отримати якісний та стильний виріб. Варто роздивитися основні різновиди елементів, адже це допоможе вам зробити дійсно правильний вибір.

Металеві карнизи

Однотрубні карнизи, які виконані з металу, являються стандартним варіантом та складаються з однієї труби. Також ви можете придбати двотрубні елементи, що дозволять підвисити два комплекти штор або штори та тюль. В магазинах запропоновані і комбіновані карнизи, в яких труба з металу поєднана з деталями, які виконані із дерева.

Дерев’яні карнизи

Класичні моделі виробів являють собою трубу з дерева, вони прикрашені вишуканими дерев’яними деталями. Дуже цікавим варіантом є карнизи в стилі рустік, які виглядають натурально та відрізняються наявністю грубих елементів з дерева. Можете звернути увагу на лаконічні моделі, що виглядають просто, але й елегантно одночасно.

Пластикові карнизи

Це економний варіант, бо вартість карнизів з пластику невисока. Встановлювати їх легко, питання догляду за виробами не викликають складнощів. Ви можете придбати модульні пластикові карнизи, які складаються з модулів різної довжини. Вам вдасться побудувати карниз, ширина котрого відповідає вашим конкретним потребам.

Системи карнизів

Рейкові вироби являють собою рейку, що має розсувну систему для легкого відкривання штор. Також у продажу існують тросові моделі. В них кріплення штор відбувається за допомогою тросів або ж шнурків.

Додаткові елементи

Вам варто придбати деякі додаткові деталі в інтернет магазин Euro-Karniz.com.ua. Наприклад, гардинні петлі дозволять закріпити штори на карнизах, не використовуючи кільця. До того ж, можете скористуватися декоративними наконечниками, щоб оформити краї карнизу. Для їх виготовлення використовують різні матеріали (дерево, пластик, метал). Вибір залежить лише від ваших індивідуальних потреб та головних особливостей карнизу, тому будьте уважними.

Варто уважно віднестися до вибору карнизу для штор. Якісні вироби прослугують дуже довго, тому ви не будете витрачати гроші на їх часту заміну. Якщо сумніваєтеся, варто звернутися за допомогою до консультантів спеціалізованого магазину. Вони порекомендують найбільш гарний варіант, орієнтуючись на ваші потреби!

Read also:

Меню