Переваги ПРРО в роботі інтернет-магазинів

Величезне значення для успішного продажу має правильно організована доставка. З розвитком технологій, доставляти товари вдається дедалі оперативніше. Інтеграція з великими службами доставки, такими як «Нова Пошта», є однією з інноваційних можливостей програмного реєстратора розрахункових операцій (ПРРО) від Checkbox. Ця функція робить процес доставки більш зручним та автоматизованим, надаючи підприємцям значну перевагу у керуванні продажами та фіскалізації чеків.

Відправка товарів післяплатою через «Нову Пошту» є поширеним методом в бізнесі та торгівлі. Проте фіскалізація та створення чеків при отриманні товару може бути непростим завданням для підприємців. Checkbox вирішує цю проблему, автоматизуючи весь процес. Підприємець створює проєкт чеку в системі під час відправки товару через «Нову Пошту».

Checkbox починає автоматично відстежувати статус посилки за номером ТТН. І коли клієнт отримує товар і підтверджує отримання на відділенні, система автоматично фіскалізує чек та надсилає його клієнту на обраний ним електронний адрес, Viber або SMS. Це значно спрощує процес ведення обліку та дозволяє підприємцям зосередитися на своєму бізнесі, не витрачаючи багато часу на фіскалізацію кожного чеку окремо.

Окрім інтеграції з «Новою Поштою», Checkbox пропонує інші переваги.

Низькі витрати на використання:

Checkbox пропонує привабливу вартість для своїх користувачів, знижуючи витрати на обслуговування до 179 гривень. Це робить його економічно вигідним рішенням для підприємців різних галузей бізнесу.

Різноманіття функцій та варіантів використання:

Checkbox пропонує різноманіття способів використання, включаючи можливість видавати чеки через сайт, банківський термінал або смартфон. Це робить його вибором для різних галузей бізнесу, починаючи від інтернет-магазинів до роздрібної торгівлі.

Ефективне керування бізнесом:

Checkbox дозволяє підприємцям вести облік продажів, контролювати запаси та аналізувати фінансові показники в режимі реального часу. Це забезпечує підприємцям можливість оперативно реагувати на зміни в бізнесі та приймати обґрунтовані рішення.

Спрощення ведення облікових операцій:

Використання ПРРО від Checkbox спрощує ведення обліку та податкової звітності. Інтуїтивний і зручний інтерфейс дозволяє ефективно організувати всі необхідні операції.

Інтеграція з іншими системами:

Checkbox пропонує широкі можливості інтеграції з різними CRM-системами, модулями платежів та системами автоматизації, що робить його універсальним і підходить для різних видів бізнесу.

Зазначені переваги та особливості Checkbox свідчать про його ефективність у впровадженні ПРРО. Ця система спрощує ведення бізнесу та робить фіскальні операції більш ефективними та автоматизованими, дозволяючи підприємцям зосередитися на розвитку свого бізнесу.

Меню