Платформа Western Bid: особливості та переваги сервісу

Розвиток бізнесу, вихід на міжнародну арену часто ставлять перед бізнесменами складні завдання.

Їм важко орієнтуватися в системі попиту та пропозиції з багатьма учасниками з різних країн, нелегко знайти канали постачання та реалізації товарів. Всі ці та інші питання допоможе вирішити платформу Western Bid.

Особливості послуги

Ця компанія надає можливості бізнесмена із пострадянських країн вийти на західний ринок. Це стосується підприємців України, Молдови, Вірменії, Узбекистану. У списку можливостей фірми варто виділити:

  1. Для інтернет-магазинів пропонується підключення оплат PayPal. Ця міжнародна платіжна система є популярною для проведення розрахунків з американськими контрагентами, має високий ступінь довіри.
  2. У компаніі доступна міжнародна доставка посилок з України будь-якого типу. Це важливо для підприємців, які працюють через західні маркетплейси. Для зберігання посилок, їх перепакування свої послуги пропонує склад компанії Майамі.
  3. Онлайн платформа допомагає відкривати компанії в США, реєструвати всі свої реквізити та працювати у повній відповідності до законодавства цієї країни.
  4. Здійснюються послуги аудиту магазинів, їх просування у пошуковій видачі Google, щоб західний споживач міг дізнатися про компанію та її пропозиції.
  5. Здійснюється підтримка при виході на провідні торгові майданчики США, включаючи eBay. Є можливість надання послуги перекладача під час телефонних дзвінків.
  6. Компанія приймає повернення від покупців. Ці замовлення можуть перепаковуватися, зберігатися, надсилатися на нові адреси, або утилізуватися, якщо товар не належної якості або отримав пошкодження.

Переваги сервісу

Прозорість співробітництва, зрозумілі та вигідні умови допомагають заробляти кошти від міжнародної діяльності. Це стосується індивідуальних підприємців, малих та середніх компаній. Такий варіант підходить усім організаціям, які хочуть вийти на міжнародний ринок, але не мають достатніх коштів найняти до штату відповідних фахівців та створити зовнішньоторговельний відділ.

Також дана онлайн-платформа підходить для творців, які бажають продати свій продукт західному споживачеві та отримати гідну фінансову винагороду. Компанія допоможе у просуванні торгової марки, покращить репутацію інтернет-магазину чи національного виробника.

Read also:

Меню