Що включає в себе поняття про тактичний одяг, його характеристика

Тактична чи військова куртка – це частина екіпірування людей, основною діяльністю яких є професія, пов’язана із веденням воєнних дій. Військовий одяг наділений унікальними властивостями, практично недоступними для цивільного, оскільки дії службовців проходять у складних умовах.

Якщо ви вирішили замовити куртки на https://tactical-belt.store/kurtky/ , необхідно розібратися в особливостях та характеристиках польових курток.

Для військових не важлива краса та стиль одягу, їх основною метою є виживання в екстремальних умовах. Тому до тактичних курток пред’являються зовсім інші вимоги:

  • вони повинні мати характерний малюнок, який робить присутність військовослужбовців непомітною. Найчастіше, це камуфляжний малюнок, що ідеально підлаштовується під навколишнє середовище;
  • невелика вага, оскільки повний комплект обмундирування не повинен перевищувати 10 кг, щоб службовці не втомлювалися під час переходів і змогли швидко та ефективно відобразити атаку супротивника;
  • спеціальний матеріал виготовлення, що захищає від підвищеної вологості та одночасно дозволяє тілу дихати.

Військова куртка повинна мати велику кількість кишень, де розміщуються предмети військового екіпірування. Вони повинні зручно і швидко діставатися, щоб захистити життя та здоров’я солдата.

Як правильно підійти до вибору куртки для військового

Купівля одягу для військовослужбовця пов’язана з масою умовностей, виконання яких є обов’язковим, оскільки екіпірування підбирається з урахуванням пори року та військової спеціальності.

При покупці тактичної куртки необхідно врахувати:

  • пора року та кліматичні умови регіону, де проходить служба;
  • якого кольору обмундирування колег, щоб не виділятися з їхньої фоні;
  • фасон і крій військової куртки, оскільки вона не повинна обмежувати рухів і добре сидіти на фігурі, щоб у момент небезпеки боєць зміг чинити опір.

Велика кількість кишень, що зустрічається на тактичних куртках, призначена для носіння всього необхідного і одночасно виключення всього зайвого, що заважає повноцінно виконувати роботу.

Щоб попередньо визначити потрібну кількість кишень, можна зробити досить просту маніпуляцію: викласти на стіл все, що потрібно у військово-польових умовах і підрахувати загальну кількість. Так ви зможете дізнатися, скільки кишень має бути на новій тактичній куртці.

Read also:

Меню