Вибір стрейч плівки, основні особливості та її призначення

Використання полімерних матеріалів для пакування товарів має велике поширення. Для цього застосовуються різні види плівки, серед яких виділяється стрейч. Таку назву отримав матеріал, здатний повертатися до вихідного стану після сильного розтягування. Для упаковки великої кількості виробів пропонується стрейч плівка оптом.

Призначення

Даний вид матеріалу призначений для упаковки різних виробів, починаючи з продуктів харчування, і закінчуючи твердими будівельними матеріалами на піддонах. Використання залежить від матеріалу виготовлення плівки та її товщини. Вирізняють такі варіанти:

  1. Поліетиленові плівки. Вона має товщину від 5 до 10 мкм, коефіцієнт елонгації до 100%. Даним терміном називають можливість розтягування матеріалу без розриву, та можливість його повернення до вихідного стану. Такі види стрейч-плівки застосовують для пакування харчових продуктів.
  2. Полівінілхлоридні мають товщину від 15 до 30 мкм. Це міцніші види плівки, мають коефіцієнт розтягування до 240%. Матеріалом можна обертати коробки, піддони з розміщеними на них предметами. Призначена для пакування виробів перед тривалим транспортуванням для захисту від зовнішніх впливів.
  3. Сополімерні матеріали є найбільш міцними, мають коефіцієнт елонгації до 280%, призначені для пакування цінних, важких вантажів, де потрібна висока опірність механічним впливам.

Пропонується замовити стрейч плівку у компанії АВІпак в залежності від варіанту використання, матеріалу виготовлення та технічних характеристик.

Вибір

При доборі необхідно враховувати такі параметри:

  1. Товщина плівки та її здатність до розтягування без розривів. Слід врахувати, що найбільш міцні види матеріалу призначені для машинного пакування, людина не може забезпечити потрібні зусилля при розтягуванні.
  2. Прозорість. Цей параметр також свідчить про якість вихідної сировини. У деяких випадках вибирають кольорові варіанти, включаючи чорну, повністю непрозору стрейч-плівку.
  3. Вартість матеріалу. При великих партіях упаковки цей фактор може вплинути на рентабельність процесів.
  4. Екологічність. Відсутність виділення токсичних субстанцій при взаємодії коїться з іншими речовинами.

При виборі слід враховувати весь комплекс параметрів стрейч-плівки, її основні функції.

Read also:

Меню