Виготовлення одягу з принтом: вибір дизайну та технології друку

Виготовлення одягу з принтом – це досить захоплюючий процес, який потребує креативності та уваги до деталей. Асортимент зображень нічим не обмежений, тому вам вдасться отримати справді унікальну річ. Можете замовити одяг на https://giftstore.in.ua/odiah/ , який прикрашений принтом, адже це можливість виділятися у сірому натовпі. Розглянемо етапи нанесення картинки на тканину докладніше.

Вибір дизайну та підготовка макета

Ви можете розробити індивідуальний дизайн, а можете підібрати відповідний варіант із вже готових колекцій. До уваги необхідно взяти гаму відтінків, загальну композицію та розмір принту. Тільки тоді він стане гармонійним доповненням одягу.

Технології друку

Зображення може наноситися на тканину різними способами. Розглянемо характеристики кожного їх докладніше:

  1. Сублімаційний друк. Чорнило проникатиме глибоко у волокна матеріалу, завдяки чому відтінки вийдуть стійкими та яскравими. Цей метод підійде для поліестерових тканин.
  2. Термопереносний друк. Зображення переноситься на тканину під впливом тиску та тепла. Це спосіб, який використовується у випадку із синтетичним та бавовняним матеріалом.
  3. Цифровий друк. Можна нанести принти високого рівня якості різних тканин. У зображенні навіть дрібні деталі будуть передані максимально точно.

Матеріали для друку

Щоб отримати одяг, прикрашений принтом, на практиці використовуються спеціальні чорнила. Вони дають можливість отримати дуже яскраве зображення, яке не стиратиметься з часом. Матеріали мають бути якісними, щоб річ прослужила максимально довго без втрати первісного вигляду.

Процес нанесення принта

Коли вибрано дизайн, а макет підготовлений, зображення переноситься на одяг. Наносити його можна вручну, а можна використовувати спеціалізоване обладнання для друку. Не можна порушувати прийняті технології, щоб зображення вийшло рівним та максимально чітким.

Перевірка якості

Після перенесення принта на матеріал потрібно перевірити, наскільки якісним вийшов виріб. Необхідно подивитися, чи добре передані відтінки, чи чітка картинка і таке інше. Тільки в такому випадку одяг виправдає ваші сміливі очікування.

Гарна річ із принтом стане фішкою вашого гардеробу. Ви можете виділятися з натовпу, оскільки оригінальні та яскраві зображення просто неможливо залишити без уваги. Одяг з принтом запропонований у найширшому виборі, так що ви можете орієнтуватися на індивідуальні потреби та смак!

Read also:

Меню