Міфи і правда про жіночий оргазм: думка експертів

Тема жіночого оргазму протягом багатьох років вважалася табу, тому багато хто навіть не підозрював про те, що його можна досягти. Але в наш час про нього говорять відверто, оскільки це не вважається забороненим і соромним. Медичні новини нерідко свідчать, що далеко не для всіх людей оргазм є елементарним. Розглянемо деякі важливі моменти.

Оргазм – це фізичний прояв кохання

Шляхи задоволення і очікування від партнера широко варіюються. Проте саме переживання піку сексуальної близькості одне й те саме.

З біологічної точки зору чоловіки та жінки займаються сексом для того, щоб продовжити рід. Сама природа прив’язує партнерів один до одного, адже вони спільно доглядають за малюком, що народився.

Таке переживання оргазму сформує емоційну близькість між жінкою та чоловіком. Також буде сформовано тривалу прив’язаність, оскільки цьому сприяє потреба у турботі про потомство.

Досягти одночасного оргазму неможливо

Насправді доведено, що отримання одночасного оргазму – це досить складно. Особливо в ситуації, коли відносини між людьми тільки почалися.

Медичні новини говорять про те, що у парі, яка бажає отримати оргазм одночасно, один із партнерів робить усе для того, щоб стриматися. Опитування показали, що жінки почуваються некомфортно, якщо чоловік уже отримав насолоду. Саме тому вони починають симулювати оргазм, щоб партнер не розчарувався.

Якщо основна мета заняття сексом – це досягнення одночасного оргазму, буде втрачено емоційний компонент. Краще застосовувати на практиці сценарій, який передбачає фокусування на задоволенні кожного партнера.

Вагітність та оргазм – чи можна її уникнути?

Є думка, що оргазм підвищує ймовірність зачаття дитини. Саме тому жінки, які не планують малюка, намагаються подавити його, починаючи стримуватись.

Але зачаття може все одно настати, адже запліднення зовсім не залежить від оргазму. До того ж тривале практикування такого методу «контрацепції» призводить до розвитку такої неприємної проблеми, як аноргазмія. Тобто, надалі ви не досягатимете піку насолоди в ліжку з партнером, що буде значно псувати настрій. Не варто відмовляти собі в регулярних оргазмах, адже достатньо контролювати вагітність за допомогою перевірених способів.

Green Post публікації можна побачити на нашому порталі. Ви можете читати свіжі та цікаві публікації, просто скориставшись девайсом зі стабільним доступом до інтернету!

Read also:

Меню