Що треба знати про органічні продукти: їх переваги та недоліки

Найбільш корисні продукти харчування містять у собі лише натуральні компоненти, які вирощуються в екологічно чистому середовищі. Найбільш суворі вимоги забороняють використовувати під час виробництва пестициди, гербіциди та генно-модифіковану продукцію. Пропонується дізнатися, як все це здійснюється та контролюється, для чого необхідно прочитати цікаві статті зі світу органіки.

Переваги органічної їжі

Умови вирощування продуктів харчування або сировини для їх виробництва безпосередньо впливають на якість їжі та її користь для здоров’я людини. У них є більше корисних речовин, вітамінів та мінералів, які легше та швидше засвоюються організмом людини. Особливо це добре помітно людям, які страждають на алергію, розлад шлунково-кишкового тракту та інші захворювання, безпосередньо пов’язані з якістю вживаних продуктів. При використанні органічного харчування симптоми недуг зменшуються та зникають зовсім.

Крім якісного складу, їжа такого роду відрізняється свіжістю, адже вона часто реалізується недалеко від місця вирощування, пропонується покупцям безпосередньо, минаючи багато стадій перевезення та зберігання.

При вирощуванні тварин у їхньому раціоні немає антибіотиків, гормонів росту, які негативно впливають на смак та якість продуктів. При природному вирощуванні тварини отримують більш природні умови утримання, роблять вигул і набирають вагу природним шляхом, без прискорення процесу.

Європейські дослідження показали, що органічна їжа містить корисних речовин на 50% більше, ніж у продукції, що використовує традиційні методи сільськогосподарського виробництва.

Порівняння місцевої їжі з органічною

У цьому випадку поділ йде за місцем вирощування та споживання продукції. До місцевої їжі відноситься вся їжа, яка виготовлена в регіоні споживання. Тобто виключається тривала доставка та зберігання, які негативно впливають на свіжість, смак і стан продуктів.

Виняток тривалого перевезення та зберігання дозволять збирати врожай у вже дозрілому стані, що дає змогу отримати найбільшу концентрацію корисних речовин. Також смак продуктів знаходиться на максимумі.

Потрібно враховувати умови зростання продукції або методи догляду за тваринами у кожного конкретного фермера, який займається вирощуванням та продажем органічної та місцевої їжі, щоб бути впевненим у її якості.

Read also:

Меню