Опори для стола квадрат за цінами виробника в салоні «Айрон»

Якісні опори для стола лофт за оптимальною вартістю в Києві. Складання корпусних меблів у зручний для вас час. Оперативне доставлення. Якісний сервіс.

Стильний дизайн інтер’єру з опорами для столів

Дизайнерською новинкою у світі оформлення інтер’єру та виготовлення меблів є металева опора для стола. Оригінальні форми та стильне оздоблення допомагають створити красиві елементи декору та вишуканий дизайн приміщення.

Особливості опори для стола квадрат

Металева основа для столу квадратної форми виготовляється з алюмінію, чавуну або хромованої сталі. Використання цих матеріалів сприяє створенню високоякісних меблів та фурнітури. Опора для стола квадрат з металу володіє такими характерними перевагами, як:

  • Абсолютна рівновага — вироби з перерахованих матеріалів мають оптимальну масу та центр тяжіння, котрий розміщений таким чином, що при надмірному впливі сторонніх факторів столи зберігають свою стійкість.
  • Міцність — металеві вироби проходять спеціальні гартувальні етапи (сушіння в спеціальних печах та загартовування), які дають можливість витримувати високі фізичні навантаження.
  • Форма — квадратна опора є універсальною формою та підходить для оформлення різних стилів дизайну.
  • Колір — металеві основи фарбують порошковим методом, який дозволяє створити глянцевий та матовий ефект з різноколірним забарвленням.
  • Зносостійкість — проходження всіх етапів гартування та використання порошкової фарби підвищує корозійну стійкість металу, яка, своєю чергою, подовжує корисний термін використання виробу.

Металеві опори для стола мають великий різновид моделей, основними з яких є регулювальні, не регулювальні, опорні, колісні та підняті. Таке різноманіття дозволяє регулювати висоту стола або легко його пересувати.

Опори для столу лофт та їх характеристика

Приміщення з мінімалізмом в інтер’єрі, з великою кількістю вільного простору, наявністю промислових та індустріальних елементів мають оформлення в стилі лофт. Для оздоблення такого формату використовують матеріали природного походження — метал, дерево, камінь. Оптимальним варіантом для наповнення такого стилю є металеві опори для столу лофт, тому що вони мають такі характеристики, як:

  • металева основа;
  • великий вибір кольору — сірий, чорний, білий, коричневий;
  • форма — велика пластичність матеріалів дозволяє створити відповідні композиції;
  • сумісність — металеві опори чудово поєднуються зі стільницями зі скла, дерева, каменю.

Меблевий салон «Айрон» представляє широкий асортимент меблевих композицій, каркасів, стелажів та опор для столів. Представлена продукція підкріплена сертифікатами якості та офіційною гарантією. Ціни на товар мають низькі значення, оскільки компанія співпрацює безпосередньо з постачальниками сировини. Отримати товар можливо через компанії-перевізники та пряме поставлення, де представники фірми надають повний комплекс послуг: від занесення до збирання. Компанія з виготовлення металевих конструкцій «Айрон» надає можливість придбати меблі на складі або на сайті. Для цього необхідно в рядок пошуку лише написати опора для стола квадратна купити Україна

Read also:

Меню