Сталеві топки для камінів: як обирати та встановка

Багато в чому якість камінної топки залежить від того, які саме види сировини використані для цього. Фахівці рекомендують орієнтуватися на рівень безпеки, на практичність та інші аспекти. Це дозволить вигідно купити каміни на https://saven.ua/kaminy-ta-pechi/ .

Чому настільки потрібні сталеві топки для камінів?

До переліку плюсів, які мають такі топки, входить кілька основних.

  1. Середній термін ефективної експлуатації може досягати 50 років та більше. Але при цьому дуже важливо правильно оцінювати герметизацію та шви.
  2. Що стосується коефіцієнта корисної дії, цей параметр може досягати 75% і більше.
  3. Завдяки тому, що сталева топка відрізняється простотою оформлення, а також зручністю їх застосовують практично скрізь.
  4. Розміри більшості сталевих топок відносно невеликі. Саме тому процедура транспортування та встановлення не триватиме багато часу.
  5. Оскільки ретельно прогріта сталева топка буде остигати досить довго, що дозволяє прогріти будь-яке приміщення.

Щоб скористатися всіма достоїнствами сталевої камінної топки, слід правильно вибирати модель, а також грамотно виконувати монтажні роботи.

Основні етапи та правила монтажу

З цим процесом зможуть впоратися навіть ті користувачі, які мають відносно невеликий досвід. Але для того, щоб досягти унікального ефекту, варто керуватися рекомендаціями та порадами, які підготовлені професіоналами.

  1. Під топку варто підготувати відповідну основу. Для того, щоб це зробити, поверхню варто правильно і ретельно очистити.
  2. На наступному етапі варто сформувати основу. Для цього можна скористатися цеглою або іншим матеріалом. Все це дозволить досягти необхідного рівня міцності та стійкості.
  3. Після цього потрібно виконувати встановлення попередньо обраної камери згоряння. Для того щоб провести всі дії правильно, а також зафіксувати окремі деталі, професіонали радять користуватися спеціальними складами, що зміцнюють, які нормально переносять контакт з надмірно високими температурами.
  4. Після цього виконується правильне встановлення димоходу. Щоб це зробити правильно, треба брати до уваги особливості будови. Від правильності установки досить сильно залежить і те, наскільки швидко відводитимуться продукти горіння.

Щоб сталева топка прослужила довше, потрібно подумати і про те, як якісно виконати обробку. Для цих цілей варто користуватися лише перевіреними та якісними матеріалами, які нормально переносять тривалий контакт із високою температурою.

Read also:

Меню