Магазин техніки Венкон: великий асортимент товарів за вигідними цінами

Створення зручного простору для життя та діяльності людей потребує організації безлічі комунікацій. Сюди входить вентиляція, пристрої штучного клімату, нагрівання та фільтрування води, опалювальне обладнання. Всі варіанти агрегатів такого типу пропонується магазин техніки Венкон.

Особливості компанії

Українська фірма Vencon є продавцем кліматичної та побутової техніки, що її реалізує через сайт свого інтернет-магазину. Проте діяльність компанії ширша, вона займається проектуванням систем, їх монтажем та сервісним обслуговуванням у гарантійний та післягарантійний період.

Серед основних груп товарів, що пропонуються споживачам, виділяють:

  1. Нагрівачі для води у вигляді бойлерів різного типу та розміру.
  2. Кондиціонери будь-яких типів та потужності, включаючи мульти спліт-системи.
  3. Витяжні вентилятори, що підходять для невеликих кімнат та приміщень великої площі.
  4. Побутові рекуператори.
  5. Фільтри для очищення води.
  6. Газові, електричні, твердопаливні побутові котли.
  7. Побутова техніка у вигляді плит, пральних машин, пилососів, духових шаф, варильних поверхонь, мікрохвильових печей, посудомийних машин, грилів та іншого обладнання подібного типу.
  8. Змішувачі для кухонь, ванних, душових.

Також пропонуються послуги з монтажу будь-яких систем кондиціювання, вентиляції, опалення, розміщення фільтрів, бойлерів та іншого обладнання. Компанія пропонує сервісне обслуговування для куплених пристроїв та проведених робіт з їх встановлення.

Окрім інтернет-магазину, є дві реальні торгові точки у Києві та одна у Львові.

Переваги

На своєму сайті компанія пропонує понад 100 тисяч найменувань товарів у зазначених групах. Завдяки наявності власного монтажного відділу, можна замовити обладнання з установкою, що заощадить час та нерви замовникам, адже роботи будуть проведені з урахуванням усіх особливостей приміщення та вибраних приладів.

Компанія пропонує сервісне обслуговування, що дозволяє експлуатувати всі пристрої на 100% їх можливостей та максимально продовжувати термін служби.

Є своя служба контролю якості, яка стежить за реалізованим обладнанням та проведеними роботами. При необхідності фахівці компанії складуть проект систем і підберуть всю номенклатуру обладнання, щоб замовник отримав готовий варіант «під ключ».

Також спеціалісти можуть здійснити ремонт систем, встановлених іншими фірмами.

Read also:

Меню