Незабутня подорож до Карпат: поради щодо вибору туру

Поєднання комфортного відпочинку з подорожжю не завжди вдається людям, якщо вони намагаються зробити це самостійно. Краще скористатися послугами турагентства, яке має розроблену програму переїздів, зупинок у готелях та інших місцях відпочинку, харчування, екскурсій. Пропонуються тури в Карпати з Кропивницького.

Особливості послуги

Здійснює послуги такого типу туристична агенція «Атлант Тур». Воно пропонує декілька варіантів подорожей до Карпат:

  1. Соляна шахта та термальне Закарпаття.
  2. Український Прованс у Закарпатті.
  3. Відпочинок на Шацьких озерах.
  4. Релакс-тур у Солотвині.
  5. Тур зі сходженням на Говерлу – найвищу точку українських Карпат.

Кожен варіант туру супроводжується докладним описом програми, де вказуються відвідувані населені пункти, природні та архітектурні пам’ятки, бальнеологічні та інші види процедур. Окремо перераховуються можливості харчування, вказується зразкове меню.

Програма не тільки детально описана, але ілюстрована фотографіями, щоб туристи могли скласти уявлення про те, що на них чекає, і зробити усвідомлений вибір, не розчаруватися в подорожі.

Також можна відвідати цікаві промислові та ремісничі виробництва, скуштувати мінеральну воду, сири та іншу продукцію, якій відомий регіон.

Тури розраховані на 3-5 днів, призначені для індивідуальної чи сімейної подорожі.

Переваги

Усі тури до Карпат є насиченими, дають багато можливостей ознайомитися з природою регіону та красою міст, сіл. У програмі є можливості відпочинку, прийняття водних процедур та інших сеансів, дозволяють зняти стрес, напруга.

Окрім харчування стравами української та європейської кухні, гостям надається можливість дегустації вина та інших напоїв, виготовлених у регіоні.

Вартість путівок невисока, враховуючи різноманітну програму, відвідування багатьох місць. Проживання пропонується в комфортних готелях, воно входить у вартість путівки. Групи супроводжує гід компанії «Атлант Тур», на місці екскурсії проводять фахівці, які знають тему та об’єкт.

Всі пропоновані тури не повторюють один одного, вони передбачають відвідування різних місць та іншу ознайомлювальну та розважальну програму. Тури підходять для любителів активного відпочинку, або охочих відпочити розслабитися, отримати заряд спокою та умиротворення.

Read also:

Меню