Основні параметри санаторно-курортного комплексу «Карпати»

Відпочинок у санаторії має кілька цілей. Насамперед людина може позбутися стресу повсякденних навантажень, відновити душевні сили. Також у цій установі можна подбати про здоров’я, провести реабілітацію після хвороби чи пройти курс лікування. Для розуміння всіх особливостей конкретного закладу варто дізнатись більше про санаторій на https://akwatur.com/ та замовте путівку на сайті.

Основні параметри санаторно-курортного комплексу

Санаторій «Карпати» розташувався у Карпатському регіоні у місцях багатих на мінеральні води. Місто Трускавець приваблює безліч людей чистим повітрям, гарними краєвидами. Тут природою створені всі умови для якісного відпочинку та відновлення багатьох захворювань.

Безпосередньо у санаторії приділяють увагу лікуванню наступних хвороб: цукрового діабету будь-якого типу, недуг пов’язаних із нирками та діяльністю ендокринної системи; проблем гінекологічного та урологічного характеру; шлунково-кишковий тракт.

Серед лікарів, які ведуть прийом пацієнтів, виділяють: терапевтів; урологів; гінекологів; отоларингологів; хірургів, стоматологів; ортопедів; кардіологів; ендокринологів; невропатологів; дерматологів. Консультації пропонують офтальмолог, психолог.

Купуючи путівку, постоялець отримує такі послуги:

  1. Різні види апаратної діагностики, вивчення аналізів крові.
  2. Проведення лікувальних процедур, куди включається фізіотерапія, масаж, водолікування.
  3. Триразове харчування.
  4. Розміщення в номерах: одномісних, двомісних, напівлюкс або люкс.

Також для постояльців пропонується безкоштовна парковка та Вай-Фай на всій території готелю, відвідування спортзалів та майданчиків, басейнів, лазень. Є додаткові послуги за плату у вигляді лікувальних процедур, масажу, спа-салонів.

Переваги

Будівлю санаторію збудовано у 1991 році, у 2010 було повністю відремонтовано, є сучасним, з якісним внутрішнім оздобленням. Всі номери обладнані зручними, комфортними меблями, оснащені телевізорами та побутовою технікою.

Розташований санаторій біля лісового масиву на березі мальовничого озера, до центру міста відстань становить 1,5 км.

Триразове харчування здійснюється за системою шведського столу. Продукти для приготування поставляються з власної ферми, пропонуються страви європейської та національної кухні.

У вартість путівок, вказаних на сайті, входить харчування, базове медичне обслуговування, послуги басейну та сауни, бювет мінеральних вод.

Read also:

Меню