Столи манікюрні: види, переваги, поради щодо вибору

Салон краси, косметологічний кабінет повинен обладнатися якісними та зручними меблями, пристосованими під специфіку наданих послуг. Без цих предметів обслуговування клієнтів на належному рівні неможливо. Для оснащення підприємств галузі обслуговування пропонується продукція українського виробника. На його сайті можна купити стіл манікюрний, або багато інших предметів, щоб повністю обладнати салон або кабінет.

Набір товарів, що пропонуються в інтернет-магазині

На сайті представлена продукція харківської компанії Ukrestet. Вона є виробником та продавцем усіх виробів, пропонуючи широкий асортимент товарів. Серед них можна виділити такі групи:

  1. Масажні столи різного типу для проведення фізіотерапевтичних процедур. Є варіанти розкладних, переносних, стаціонарних та столів-кушеток.
  2. Кушетки для розміщення лежачи або в положенні напівсидячи для проведення процедур з віями, бровами, шкірою обличчя.
  3. Різні стільці: на ніжках; на колесах; високі для візажистів. Пропонується стілець манікюрний ціна, якого нижча, ніж пропозиції інших компаній.
  4. Перукарське обладнання у вигляді крісел та мийок для голови.
  5. Вітрини та дзеркала для покращення інтер’єру та зручності роботи з клієнтами.
  6. Манікюрні столики, тумби та підставки для роботи з нігтями рук та ніг.

Тумби, комоди, пересувні візки, куди можна складати інструменти, препарати.

Оснащення для обладнання місць очікування: дивани; крісла, журнальні столики.

Товари мають фотографії з різних ракурсів, оснащені докладним описом, вказані всі технічні характеристики.

Переваги

На сторінках сайту представлена лише продукція виробництва компанії Ukrestet. Ці вироби пройшли перевірку контролюючими інстанціями, забезпечені необхідними сертифікатами, та допущені до використання без обмеження у косметологічних лікарнях, салонах краси, фізіотерапевтичних кабінетах.

Всі меблі зручні, красиві, ергономічні, враховують зручність розміщення майстра та клієнта. Вона має тривалий термін експлуатації навіть у найінтенсивнішому режимі, не втрачає своїх властивостей, легка у догляді.

Вартість нижча, ніж у конкурентів, адже відсутня націнка посередників, митні платежі. Товар вирушає до всіх регіонів країни. Гарантується якісна упаковка та доставка в цілості та безпеці.

Read also:

Меню