Технологія виведення димоходу через дах: з яких етапів складається процес

Master Flash — це універсальні ущільнювачі, які призначені для того, щоб ізолювати покрівельні проходи. Застосовуються вони всіх видів дахів, зокрема, з профільованою металевою поверхнею (дахи, вкриті профнастилом). Купити master flash можна тут.

Для встановлення Master Flash підійде як традиційний металевий дах, так і дах, фанерований піщано-цементними черепицами, м’якими бітумними плитами, фіброцементними листами, шифером або іншими покрівельними матеріалами.

Master Flash можна встановлювати цілий рік, незалежно від погоди.

Монтаж покрівельного ущільнювача Master Flash досить простий і не займає більше 30 хвилин. При цьому не потрібні спеціальні витратні матеріали та інструмент. Система Master Flash дозволяє значно заощадити час і ресурси.

Як би не змінювалися погодні умови, жодна негода не страшна універсальним ущільнювачам покрівельних проходів: вони завжди забезпечують надійний захист місця проходу труби у даху. Master Flash виготовляється із спеціальної EPDM-гуми, стійкої до впливу ультрафіолетових променів та озону, завдяки чому він зберігає свій колір, форму та пружність за будь-яких впливів навколишнього середовища.

Якщо дах скатний, то, встановлюючи ущільнювач Master Flash, слід стежити за тим, щоб фланець ізолятора перекривав зазор для деформації, який має форму еліпса (розмір залежить від кута ухилу даху). Вибір конкретного ущільнювача робиться, виходячи з діаметра димоходу: діаметр димоходу повинен трохи перекривати мінімальний діаметр Master Flash.

Застосування Master Flash можливе для димоходів, максимальна температура яких при експлуатації не перевищує 100 ºС. В інших випадках повинна використовуватися димохідна труба «сендвіч»-конструкції, або можна скористатися спеціальним силіконовим ізолятором.

Порядок монтажу Майстер Флеш

1. Вибираємо ущільнювач.Ізолятор слід вибирати так, щоб діаметр мінімального отвору був на 20% меншим, ніж діаметр труби. Можна трохи обрізати Майстер Флеш, якщо виникає така потреба.

2. Виконуємо монтаж. Майстер Флеш одягається на сполучну трубу. Ущільнювач повинен щільно прилягати до труби. Можна використовувати мильний розчин – це значно полегшить роботу.

3. Надаємо форму ущільнювачу. У місці, де Майстер Флеш стикується з дахом, необхідно притиснути краї ущільнювача до її поверхні. За потреби можна скористатися інструментом.

4. Забезпечує ущільнення. Під фланець Майстер Флеш наноситься герметик.

5. Закріплюємо ущільнювач. Фланець Майстер Флеш необхідно жорстко закріпити на поверхні даху, використовуючи шурупи. При цьому відстань між сусідніми шурупами має бути приблизно 35мм.

Read also:

Меню