Аудиторські послуги у Києві: особливості та переваги

Аудиторська фірма «Київський аудитор» можна одразу ж впізнати завдяки великій кількості позитивних коментарів. Вона працює на ринку відповідних послуг ще з 2005 року. Усі аудиторские услуги мають високий рівень якості. Саме тому ви можете повністю довіряти цим професіоналам своєї справи.

Які послуги пропонує організація?

Ви знайдете саме те, що дійсно вас цікавить, без зайвих складнощів. Серед тих послуг, які обов’язково вас зацікавлять:

  1. Ініціативний аудит фінансової звітності. Аудиторская проверка Киев такого типу дуже важлива для власників підприємства, бо вона дає можливість впевнитися в реальному фінансовому стані компанії, вивчити активи та капітал.
  2. Податковий аудит. Він проводиться для того, щоб перевірити, чи правильно нараховуються та оплачуються податки та збори. Можна своєчасно знайти усі фінансові ризики та впоратися з ними до виникнення серйозних проблем.
  3. Аудит під час купівлі-продажу підприємства. Це поєднання двох попередніх послуг. Новий власник компанії зрозуміє, чи не очікують його податкові та фінансові ризики.
  4. Аудит при заміні бухгалтера. Перевірка позволить впевнитися у тому, що бухгалтер підприємства якісно виконує свою роботу. Аналізуються усі фінансові документи, перевіряються податкові звіти та багато іншого.
  5. Консультаційні послуги. Консультації стосуються фінансового звіту та обліку, їх можна отримати відносно відображення основних операцій у регістрах бухгалтерського обліку. На практиці можуть використовуватися сучасні системи 1С. Консультації по фінансовому звіту можуть відповідати як національним, так и міжнародним стандартам.
  6. Ведення бухгалтерського обліку. Професіонали не допускають помилок та виправляють вже знайдені проблеми. Завдяки цьому варто довірити їм вирішення таких важливих завдань.

Вам варто обрати ту послугу, що вас цікавить, адже варіантів дуже багато. Спеціалісти якісно впораються зі своїми задачами, не підведуть ваші очікування.

Переваги компанії «Київський аудитор»

Сучасний Audit, що запропонований цією компанією, має безліч переваг. Серед них:

  • ви можете розраховувати на високий рівень якості послуг;
  • вартість аудиторських перевірок дійсно приємна;
  • вам вдасться обрати потрібну послугу серед великої кількості запропонованих варіантів;
  • аудиторські перевірки будуть повністю відповідати усім потребам та вимогам з боку відповідних органів.

Обов’язково зверніться за допомогою до професіоналів компанії «Київський аудитор», щоб вкласти власні гроші у якісні послуги. Вони повністю виправдають ваші очікування, тому шкодувати про своє рішення вам не доведеться!

Read also:

Меню