SEO просування: поняття та переваги для розвитку сучасного бізнесу

Яким має бути сайт, щоб сподобатися користувачам? І що важливіше: подобається користувачам чи пошуковим системам? Адже пошукові системи видають за запитами посилання на сайти, і серед цих ресурсів може бути і ваш. Як цього досягти? Замовити на https://9.lviv.ua SEO.

Концепція

SEO-оптимізація — процес модифікації сайту. Наявний ресурс трансформується, щоб мати максимально привабливий вигляд для пошукових систем. В ідеалі, результат оптимізації виглядає так: користувач вводить запит — і першим у списку видачі бачить ваш сайт.

Як цього досягти? SEO складається з безлічі окремих дій. Це оптимізація:

  • технічна — вмісту сайту: розставлені тегів, видалення дублів та інше, приховане від очей відвідувачів, але чудово вловлюване пошуковими системами;
  • семантична — контенту: перероблення текстів відповідно до семантичного ядра (список ключових слів), підвищення показників унікальності і читаності;
  • навігаційна — навігації: сайт має бути зручним, інтуїтивно зрозумілим, повинен швидко та якісно працювати;
  • дизайнерська — дизайн: пошукові системи поки не звертають на це багато уваги, зате звертають потенційні клієнти;
  • зовнішня — зовнішні посилання: накопичення маси згадок сайту, щоб створити враження затребуваності.

Фактично SEO повністю переробляє сайт, і пошукові системи дають йому зелене світло.

Переваги

SEO-оптимізація – проект довгостроковий. У найближчій перспективі вона не дає результатів, ефект відкладається на місяці, проте триває дуже довго. Єдиної оптимізації може вистачити кілька років! Зрозуміло, краще постійне SEO-супровід з оперативною корекцією під мінливі уподобання аудиторії, але й одноразова оптимізація дасть сайту потужний приплив відвідувачів.

У просуванні сайтів дуже важливо, щоб реклама демонструвалася цільовою аудиторією. Тут це люди, які вводять необхідні запити (наприклад, «купити шкіряний капелюх недорого»). Не треба відсівати випадкових відвідувачів, усі потенційні клієнти. І це «гаряча» аудиторія, яка шукає товар, послугу чи контент прямо зараз та готова їх придбати. Її простіше переконати вчинити на сайті необхідну його власнику дію.

SEO — досить вигідний метод просування, вигідніше контекстної реклами та таргета. Рівень конверсії високий, а платити за кліки не треба. SEO оптимізація вимагає початкових вкладень, але подальші витрати на підтримку сайту на високому рівні невеликі.

Read also:

Меню