Як встановлюється система відеоспостереження: правила та етапи

Сучасні системи відеоспостереження запропоновані у продажу у широкому асортименті. Вони дозволяють забезпечити на об’єкті максимальну безпеку. Дізнайтесь більш про відеоспостереження на iseeyou.video , щоб розібратися з тонкощами його організації. Варто розглянути основні етапи монтажу таких систем.

Укладання кабелю

Усі пристрої, які включені до системи, з’єднуються між собою кабелями. Аналоговому устаткуванню необхідний коаксіальний провід. Він захищений оплеткою, що екранує, від різних перешкод. Камери цифрового типу підключаються з використанням на практиці крученої пари. Це кілька провідників, які переплетені між собою. Завдяки такому переплетенню електромагнітні перешкоди не вплинуть якість сигналу. Не забудьте про те, що спочатку потрібно підключити віддалені точки монтажу.

Монтаж камер

Обладнання необхідно встановити в заздалегідь намічених у проекті точках. Кріплення мають бути якісними, особливо у тому випадку, якщо камери монтуються на вулиці. Інакше їх зірве, якщо здійметься вітер. Зовнішні кожухи збільшать термін експлуатації камер, оскільки вони закриють корпуси пристроїв.

Не варто користуватися кронштейнами з металу, адже в них потрапить блискавка під час грози. Устаткування аналогового типу підключається через тюльпан. Цифрові камери підключаються із застосуванням на практиці двох конекторів, живлення подається через силовий провід.

Встановлення відеореєстратора

Він функціонуватиме цілодобово, тому необхідно захистити його від пошкоджень. У приміщенні має бути якісна вентиляція. Прилад не повинен перегріватись, оскільки він швидко вийде з ладу. Пристрої підключають за допомогою відповідного гнізда. Встановити реєстратор із протоколом PoE простіше, оскільки користуватися силовим кабелем не доведеться. Ті місця, де з’єднуються дроти, добре ізолюють. Наприкінці на обладнання подають напругу і перевіряють його працездатність.

Налаштування камер має бути грамотним, оскільки від цього залежить стабільність їхнього функціонування. Слідкуйте за тим, щоб обладнання охоплювало велику площу, щоб не залишалося сліпих зон. Крім цього, варто правильно виставити дату та час, адже надалі під час перегляду збережених записів не виникне питань.

Найкраще довірити монтаж системи відеоспостереження справжнім професіоналам своєї справи. Вони зроблять все правильно, тому процес експлуатації обладнання не супроводжуватиметься проблемами. Ви зможете забезпечити максимальну безпеку на об’єкті!

Read also:

Меню