Техніка нарощування волосся та правила, основні етапи

Нарощування волосся – це популярна косметична процедура, яка дозволяє миттєво збільшити довжину та об’єм волосся. Існує кілька технік нарощування, кожна з яких має свої особливості та вимагає дотримання певних правил для досягнення найкращого результату та підтримання здоров’я волосся. Завжди можна переглянути більше про нарощування на https://alexandraandreeva.ua/services/naroshchuvannia-volossia/.

Капсульне нарощування

Один із найпопулярніших методів є капсульне нарощування. В даному випадку, пасма волосся кріпляться до натурального волосся за допомогою маленьких кератинових капсул, які плавляться під впливом спеціального нагрівального пристрою. Головними перевагами даного методу можна назвати:

  • непомітні кріплення;
  • довговічність;
  • можливість створення об’ємних зачісок.

Цей метод має також свої недоліки. Процедура вимагає часу, вона триватиме приблизно 4 години. Для якісного виконання потрібен досвідчений майстер.

Стрічкове нарощування

Ця технологія передбачає прикріплення пасм на спеціальні клейкі стрічки. Ця техніка вважається швидкою та щадною, тому що не вимагає використання тепла. Перевагами даного методу можна назвати швидкість процедури та можливість багаторазового використання пасм. Недоліком цього методу можна назвати необхідність регулярної корекції. Корекція потрібна кожні 6-8 тижнів.

Нарощування на тресах

Цей метод передбачає пришивання трес до тонких кісок, заплетених біля коріння волосся. Головними перевагами даного методу можна назвати міцність кріплення та довговічність. Після такого нарощування волосся отримує максимально природний вигляд. Недоліками нарощування на тресі можна назвати необхідність корекції кожні 6 тижнів. Існує також мікрокапсульне нарощування, яке відрізняється використанням дуже маленьких капсул. Це робить кріплення практично непомітними.

Нарощене волосся потрібно правильно доглядати. Для цього потрібно регулярне миття м’якими шампунями. Необхідно уникати влучення шампуню на місця кріплення пасм. Після миття волосся слід акуратно промокнути рушником і висушити феном на щадному режимі. Необхідно використовувати спеціальні гребінці з широкими зубами або щітки з м’якими щетинками. Розчісуйте волосся акуратно, починаючи з кінчиків і поступово піднімаючись до коріння.

Read also:

Меню